Македонски | Shqip | English |

Nov velosiped

Се продава од: Orhan Вчера 17:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 2.690 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

350 ЕУР

Локација: Дебар
: Велосипеди
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
Prodavam nov velosiped Mountain bike, so 21 brzina, bandazi 26 "
So diskovi
Нема посетени огласи
Кон почеток