Македонски | Shqip | English |

Audi A4

Се продава од: Rinor 14 ноем. 20:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

13 800 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Se prodava Audi A4,2010 god. 2.0 103KW, 220.000 km. kolata ima servisna kniska,napraveni se site servisi.
Нема посетени огласи
Кон почеток