Македонски | Shqip | English |

Audi A6 30 tdi quatro -08

Се продава од: ibrahim 29 мар. 20:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

13 000 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A6
Audi S6 235ks.facelift. Vo perfektna sostojba servisirana registrirana do 30 01 2020.dva para bandazi letni 245 40 18.zimski 225 50 17.pominata 195000 originalni
Нема посетени огласи
Кон почеток