Македонски | Shqip | English |

Chrysler Voyager

Се продава од: dzavit 06 јан. 21:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.940 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 200 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Chrysler
Модел: Voyager
se prodavat crajsler vojager kombe so mk tabli registrirano do avgust 2019 radi sto e vo stranstvo i nesmeet so mk tabli da se vozet se prodava inace e so ful oprema novi zimski gumi i pred mesec dena napraven servis
Нема посетени огласи
Кон почеток