Македонски | Shqip | English |

Ford Mondeo Titanium X edinstven

Се продава од: Ibro 08 ноем. 18:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.200 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 700 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Mondeo
Ford mondeo 2.2 tdci 114kw 155hp mondeoto so eden zbor e vrv servisiran motorot raboti na lanec nema nikakov problem go prodavam zaradi kupuvanje na nova kola 4700 evra vo ovaa cena sleduvaat 4 zimski skroz novi i letni novi 225/40/18 za seriozni kupuvaci moze da se napravi nekoj dodaten popust
Нема посетени огласи
Кон почеток