Македонски | Shqip | English |

FORD WINDSTAR USA

Се продава од: TANI Вчера 16:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.640 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 444 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Автоматски
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Windstar
Ford Windstar USA
Donesena od Amerika pred 2 Godini
Sega e na MK tablici
3.8 L / 200 HP
Mnogu socuvana kako vnatresno taka i nadvoresno
Odlicen motor
El.retrovizori, El.sedista El.staklo, El.Dvete vrati nazad i mnogu drugi oprema
Perfektna prednica i zadnica so sve kosnici i amortizeri
Napraen mal servis ulje filtri
Komanda na volan
Dvozonska Klima
Airbag
Fabricni folii nazad
Fabricna koza so 7 sedista
Novi gumi
Senzor za parking nazad
Realna kilometraza 145 000 km ( 90.000 mp)
Voziloto e garazairano i moze da se probat vo sekoe vreme , za kes ekstra cena .Нема посетени огласи
Кон почеток