Македонски | Shqip | English |

Honda Accord -10 2.4 4Cyl

Се продава од: Mondi 16 апр. 20:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

14 900 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Автоматски
Километража: 60 000 - 64 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Honda
Модел: Accord
17" silver aluminum Wheels,
Cruise control,
Anti-lock braking system (ABS)=4-Wheel,
Drive type=Front-Wheel,
In-Dash Mounted 6-Disc,
Auxiliary input jack,
Low tire pressure warning,
Нема посетени огласи
Кон почеток