Македонски | Shqip | English |

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI KUPENA VO MK

Се продава од: Fisnik 05 мај 19:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Hyundai
Модел: Santa Fe
- Kolata e kupena vo Makedonija.
- Kompleten servis, top sostojba
- Registracija do Jan 2020
- Moze zamena za pomala kola
Нема посетени огласи
Кон почеток