Македонски | Shqip | English |

Mercedes Benz A170 long

Се продава од: Al 17 апр. 17:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: А-класа / Mercedes-Benz
Модел: A 170
2002 godina,
230 000 km,
full oprema
cena po dogovor, moze zamena ponudete so sliki na viber /whats app
Нема посетени огласи
Кон почеток