Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz e 220

Се продава од: nuri 09 мај 11:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.040 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 400 ЕУР

Година: 1997
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 220
mercedes E 220
registriran do 04.05.2020
4 novi gumi
malku potrosi
moze zamena
Нема посетени огласи
Кон почеток