Македонски | Shqip | English |

Mitsubishi Colt

Се продава од: Abdul, 13 апр. 00:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.030 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 700 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 80 000 - 84 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Mitsubishi
Модел: Colt
Podobro samo vo makautostar,
Нема посетени огласи
Кон почеток