Македонски | Shqip | English |

Opel Astra H 1.9 cdti 122ps

Се продава од: Ilir 27 окт. 14:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.680 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 999 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
Kolata e vo odlicna sostojba, skoro napraven golem servis: korpa, lamela, zamaec, set rebrast.
Нема посетени огласи
Кон почеток