Македонски | Shqip | English |

Opel Astra vo dobra sostojba

Се продава од: Erduan Kllobucishta 10 апр. 12:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.690 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 700 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 15 000 - 19 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
Prodavam ili moze i zamena.
Нема посетени огласи
Кон почеток