Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa 1.4i reg cela godina

Се продава од: A.M 23 мар. 18:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.170 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 000 ЕУР

Година: 1995
Менувач: Рачен
Километража: 0 - 4 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Corsa
Opel Corsa 1.4i 1995 god.kupen od 2 gazda kolata e maximalno socuvano ,servisirena 4 zimski gumi reg do 12 mesec extraaa kola samo kesh 078 325 241..... za podole ne barajte
Нема посетени огласи
Кон почеток