Македонски | Shqip | English |

Opel Vectra c 2.2 dti

Се продава од: Hekuran 23 јан. 14:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.010 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 850 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Vectra
Prodajem Opel Vectra c, 2.2 turbo dizell, godina proizvodnje 2003, full oprema, klima, registrovan do marta 2019. Ima zeleni karton.
Cena 1850 euro.
Kontakt putem vibera na +383/44/248-708
Нема посетени огласи
Кон почеток