Македонски | Shqip | English |

Peugeot 407 2.0hdi

Се продава од: Asrit 08 мар. 19:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.590 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 500 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 407
Kolata e vo super sostojba reg do 15.08.2019 servisirana so zamenet set zamaec lamela i rebrast kaish na 190000 km za zainteresirani ima mala korekcija na cena
Нема посетени огласи
Кон почеток