Македонски | Shqip | English |

Peugeot 407

Се продава од: Asrit 27 јан. 11:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.030 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 700 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 407
Peugeot 407 2.0hdi 197000km vo top sostojba smeneta lamela,rebrast,redovno servisirana
Нема посетени огласи
Кон почеток