Македонски | Shqip | English |

VW Passat cc

Се продава од: Toni 28 мар. 00:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

17 500 ЕУР

Година: 2012
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: CC
Passat cc 2.0 170ps 2012 135.000km
Нема посетени огласи
Кон почеток