Македонски | Shqip | English |

VW Passat

Се продава од: Alit 07 мај 18:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
Pasat karavan 1.9 tdi dve crveni registriran 2000g 6 brzini so ful oprema komandi na volan vo perfektna sostojba.inf.na tel.
Нема посетени огласи
Кон почеток