Македонски | Shqip | English |

VW Touareg 2.5 TDI -04

Се продава од: Sadat 30 апр. 16:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Touareg
VW Touareg
2.5 TDI 180 KS

Full Oprema
Parking senzori
Koza
Komandi na volan
Greachi na sedishta
Pirelli gumi (zimski i letni)

Dzipot e vo odlichna sostojba bez nikakov problem
Redovno servisiran vo VW servis
Нема посетени огласи
Кон почеток