Македонски | Shqip | English |

Daelim 125

Се продава од: dritan 25 мар. 16:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.600 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 200 ЕУР

Година: 2007
Локација: Дебар
Моторцикли : Chopper/Custom
Марка: Daelim
Модел: Daystar
spremen za sezona.registriran 04.09.2019
Нема посетени огласи
Кон почеток