Македонски | Shqip | English |

GILERA GP800 -11

Се продава од: Adrian 16 апр. 14:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.850 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 000 ЕУР

Година: 2012
Локација: Дебар
Моторцикли : Скутер
Марка: Gilera
Модел: Drug model
Vo extra sostojba .so sportski auspuh ARROW i kufer GIVI
Нема посетени огласи
Кон почеток