Македонски | Shqip | English |

Shitet Objekti

Се продава од: Shain Mirzo 07 апр. 16:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 9
Површина: 600 m2
Број на спратови: 4 спрат
Греење: Нема
Локација: Дебар
Objekti posedon 4 katee ku mund te perdoren si restorant,kasino ,hotel ose vend per banim,ndodhet 3km larg qytetit te Dibres me pamje nga liqeni.Mund ta revononi sipas deshires .Per informata dhe cmimin mund te kontaktoni ne nr e tel 072619997
Нема посетени огласи
Кон почеток