Македонски | Shqip | English |

Plac na debarsko ezero

Се продава од: ohrid 20 јан. 23:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

30 000 ЕУР

Адреса: spilje
Површина: 2100 m2
Локација: Дебар
Se prodava plac od 2100m2 na Debarsko ezero,kaj Spilje.Placot e so markica
Нема посетени огласи
Кон почеток