Македонски | Shqip | English |

PLAC ZA GRADBA NA STANBEN OBJEKT P+4+P

Се продава од: Mira 29 окт. 15:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: Vidoe Smilevski Bato br:10 Debar
Површина: 511.4 m2
Локација: Дебар
SE PRODAVA PLAC 511.4m2 VO BLIZINA NA OPSHTINATA NA DEBAR NA DOBRA LOKACIJA SO DOZVOLA ZA GRADBA P+4+P DEBAR
Нема посетени огласи
Кон почеток