Македонски | Shqip | English |

KOMPLET Geodetski instrumenti

Се продава од: ilcho Вчера 21:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Делчево
-Тотална станица SOUTH 352R
-Ashtech ProMark 100 еднофреквентен
-Ногари и значки
-Призма
-Потребни лицеднцирани програми
Нема посетени огласи
Кон почеток