Македонски | Shqip | English |

Raftovi i plasticni kutii za vo dukan

Се продава од: Дарко 22 авг. 23:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

2 200 ЕУР

Локација: Делчево
Производи : За продавници/бутици
Рафтовите се купени на ново од Маталпромет, Радовиш. Користени се само две години и се во одлична состојба, без оштетувања и гребаници, како нови.
Нема посетени огласи
Кон почеток