Македонски | Shqip | English |

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -05

Оглас од претпријатие. Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 28 јул. 23:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 11.930 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 500 ЕУР   6 200 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A3
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks.2005 g
So mnogu oprema i mnogu socuvana kolata e uvezena i plateni se site davacki do registracija.
Нема посетени огласи
Кон почеток