Македонски | Shqip | English |

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -05

Оглас од претпријатие. Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 28 јул. 23:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 11.930 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 500 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A3
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks. 2005 god.
So mnogu oprema i mnogu socuvano,servisirano,novi gumi uvoz od Germanija,so plateni site davacki do registracija..

Telefon za kontakt:071-555-599..
Нема посетени огласи
Кон почеток