Македонски | Shqip | English |

AUDI A4 1.9 TDI 115 KS -06

Оглас од претпријатие. Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 28 јул. 23:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 13.010 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 999 ЕУР   6 999 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
AUDI A4 1.9 TDI 115 KS 2006god.

Voziloto e so mnogu oprema i mnogu sochuvano. Kompletno servisirano; so novi gumi. Kolata e uvezena od Germanija i se plateni site davac Do registracija...

Telefon za kontakt:071-555-599..
Нема посетени огласи
Кон почеток