Македонски | Shqip | English |

Audi A4 2.7tdi 180ks UNIKAT EURO4 CH

Се продава од: Ljupco Денес 10:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 12.150 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 600 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Црна
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Kolata moze da se carini na mk tabli
Od oprema ima:
Komandi na volan
Tempomat
Parking senzori napred i nazad
Euro kuka
Kozen salon
Greaci na sedista
Navigacija golema so navigacija na tabla
Zatemneti stakla
Donesena licno od moja strana so vozenje od svajcarija
Servizna istorija

Нема посетени огласи
Кон почеток