Македонски | Shqip | English |

BMW 120d

Се продава од: Dejan 21 авг. 19:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.330 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 300 ЕУР   4 990 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Црна
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: 1-серии / BMW
Модел: 120
Kako nova Bmw 120d od 2006god so 120KW/163KS.
1900000km vtor sopstvenik, uvezena od Italija.
Zimni gumi so 16ki bandasi.Na 1750000km smeneti:

Nova Turbina,
Nova lamela so potisna ploca,
Nov zamaec bimasa,
Nov set vodna pumpa,
Nova glavna sajbna(za klima, alternator i pumpa)

Za kontakt i info: 070 435 972


Нема посетени огласи
Кон почеток