Македонски | Shqip | English |

FIAT BRAVO 1.9 multijet 122 ks. -07

Оглас од претпријатие. Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 29 јул. 00:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 8.890 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 100 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Bravo
FIAT BRAVO 1.9 multijet 122 ks. 2007 god...
So mnogu oprema i mnogu socuvan..
Plateni site davacki do registracija...

Telefon za kontakt:00 389 71-555-599..
Нема посетени огласи
Кон почеток