Македонски | Shqip | English |

FIAT BRAVO 1.9 multijet 122 ks

Оглас од претпријатие. Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 28 јул. 23:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 8.240 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 800 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Bravo
FIAT BRAVO 1.9 multijet 122 ks. 2008 god.
So mnogu oprema i mnogu socuvano..Kolata e uvezena i se plateni site davacki do registracija..

Telefon za kontakt: 071-555-599.
Нема посетени огласи
Кон почеток