Македонски | Shqip | English |

MERCEDES ML 320 CDI

Оглас од претпријатие. Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 28 јул. 23:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

11 999 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 320
MERCEDES ML 320 CDI 224 ks. 2006 god.
So mnogu oprema i mnogu socuvan.
Uvezen i plateni site davacki do registracija.
Нема посетени огласи
Кон почеток