Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz CLK 2.7CDI FULL AVANTGARDE

Се продава од: Hristijan Денес 20:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.920 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 650 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: CLK-класа / Mercedes-Benz
Модел: CLK 270
Prodavam Mercedes-Benz CLK 2.7CDI,FULL AVANTGARDE
Kolata e full opremena,nemoze da se carini,samo za lica so bugarski dokumenti ili za delovi!


Нема посетени огласи
Кон почеток