Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ C 270 CDI 170 ks AVANGARDE

Оглас од претпријатие. Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 29 јул. 00:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 8.680 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 000 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 270
MERCEDES C 270 CDI 170 ks. 2001 god..AVANGARDE!!
So mnogu oprema i mnogu socuvan kako nov..Registriran do 7 mesec 2019 god..So 230.000Km...

Telefon za kontakt:: 071-555-599‬..
Нема посетени огласи
Кон почеток