Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Vaneo

Се продава од: Бобан Денес 16:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.980 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 600 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Vaneo
Mercedes Vaneo 1.7 CDI
2004 godina
67 kW
klima
servo
ABS
elektricni prozori
aluminski bandasi
uvezena od Svajcarija
so 5 sedista, no mesto za 7 sedista
fabricki zatemneti stakla, ne so folija
LA ViDA izvedba,
novi zimski gumi,napraven komplet servis, registrirana, mnogu zacuvana... malku koristena, zamena samo za Smart ForTWO so vasha doplata.
Нема посетени огласи
Кон почеток