Македонски | Shqip | English |

Mitsubishi Colt

Се продава од: Bosko Lazarov 11 фев. 11:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 11.280 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 200 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 50 000 - 54 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: Mitsubishi
Модел: Colt
Прв сопственик (купено од Мак Ауто Стар)..
Година на производтсво - 2009..
Зафатнина на мотор - 1200 (1.2)..
Силина на мотор - 55 kw (75 ks)..
Вид на гориво - бензин..
Мењач - рачен..
Врати - 5..
Поминати километри - 54.853..
Важност на регистрација - 04.03.2019..
Комплет зимски и летни гуми..
Возилото е во одлична состојба
Нема посетени огласи
Кон почеток