Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS -07

Се продава од: Trajco 23 авг. 14:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
Opel Astra 1,7 CDTI 101 KS 2007 godina, FULL Oprema. Registrirana I servisirana komplet, prv sopstvenik. EXTRA CACUVANO VOZILO BEZ SMINKA. DVA PARA BANDAZI SO NOVI GUMI - letni, zimni.
Нема посетени огласи
Кон почеток