Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 ks

Оглас од претпријатие. Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 28 јул. 23:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 7.380 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 400 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 ks. 2005 god.
So mnogu oprema i mnogu socuvana,so plateni site davacki do registracija,uvoz od Germanija..
Telefon za kontakt:071-555-599...
Нема посетени огласи
Кон почеток