Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 307 2.0 HDI 90 ks

Оглас од претпријатие. Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 28 јул. 23:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 6.940 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 200 ЕУР   3 999 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 307
PEUGEOT 307 2.0 HDI 90 ks.-2006god.
So mnogu oprema I mnogu socuvan plateni se site davacki do registracija...

Telefon za kontakt:071-555-599..
Нема посетени огласи
Кон почеток