Македонски | Shqip | English |

SEAT LEON FR 1.9 131 ks -05

Оглас од претпријатие. Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 29 јул. 00:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 7.590 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 500 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Leon
SEAT LEON FR 1.9 131 ks. 2005 god..
Kolata e so ful oprema mnogu zacuvana,kompletno servisirana so novi gumi,istecena registracija....

Telefon za kontakt:071-555-599...
Нема посетени огласи
Кон почеток