Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT 5 1.9 TDI 131 ks

Оглас од претпријатие. Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 19 мај 23:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 7.700 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 550 ЕУР   3 999 ЕУР

Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
VW PASSAT 5 1.9 TDI 131 ks. 2002 god

Voziloto e dobro sochuvano i so mnogu oprema. So plateni site davachki; i registrirano do 12ti mesec.
Нема посетени огласи
Кон почеток