Македонски | Shqip | English |

VW POLO 1.4 TDI 51KW -06

Оглас од претпријатие. Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 01 септ. 23:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 7.700 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 550 ЕУР   4 250 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Polo
VW POLO 1.4 TDI 51KW.. 2006 god.
So mnogu oprema i mnogu socuvano voziloto e uvezeno i plateni se site davacki do registracija..

Telefon za kontakt:071-555-599‬..
Нема посетени огласи
Кон почеток