Македонски | Shqip | English |

VW TOURAN

Се продава од: Dragan 15 авг. 22:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.830 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 150 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Touran
Kata je vo perfektna sostojba i je kopletno servisirana koplet.2.0TDI so novi zimski gumi.
Нема посетени огласи
Кон почеток