Македонски | Shqip | English |

Iveco Stralis

Се продава од: Zlatko Mitrevski 23 авг. 00:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Делчево
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Iveco
Модел: Stralis
se prodava iveco stralis 450 2007 vo odlicna sostojba voziloto se naoga vo svedska ima 4 novi zadni gumi prednite se vo odlicna sostojba moze i zamena zavisi od ponudata
Нема посетени огласи
Кон почеток