Македонски | Shqip | English |

FIAT 600dt 4x4

Се продава од: Fiat 04 апр. 22:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Делчево
Возила : Трактори
Марка: Fiat
Модел: 550
Uvezen od swiss do mnogu dobra sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток