Македонски | Shqip | English |

Kamin za parno

Се продава од: Ace 07 септ. 20:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 1.920 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

250 ЕУР

Локација: Демир Хисар
Производи : Грејни тела и Клима уреди
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
Kaminot e koristen 2 sezoni zagrevanje na 100 m2
Нема посетени огласи
Кон почеток