Македонски | Shqip | English |

Alfa 70

Се продава од: Marjan 19 авг. 16:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 1.920 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

250 ЕУР

Локација: Демир Хисар
Производи : Шпорети и Микробранови печки
Марка: Alfa Plam
Модел: Alfa Term
Alfa 70 so vgraden lonec za parno. Kombiniran na drva i struja.
Poloven, zacuvan.
Нема посетени огласи
Кон почеток